
Вчера в 21:40 ч., във Второ РУ-Стара Загора е получен сигнал за горящ лек автомобил БМВ, който бил паркиран в центъра на Стара Загора, съобщиха от полицията.
Пожарната и полицията са пристигнали незабавно, като установили на място, че използваният от 34-годишна жена баварец е изгорял в горната и предната си част. За щастие няма засегнати други автомобили.
Причините за възникване на пожара са в процес на изясняване.
