
Над 200 деца ще се включат в ежегодния Великденски турнир по футбол, който ще се проведе утре на спортните игрища зад Централна поща. Футболният празник събира родените от 2018 до 2020 г., а в спортната надпреварата ще участват отбори от Стара Загора, Казанлък и Харманли.
Срещите започват в 9:00 ч. и ще продължат до 13:00 ч. на игрищата на ул. "Св. Княз Борис“ № 81. Организатори на турнира са Областния съвет на БФС и Община Стара Загора, които и тази година създават възможност за спортни емоции, нови приятелства и насърчаване на любовта към футбола още от най-ранна възраст. Всички любители са добре дошли да подкрепят младите надежди при вход свободен.
