
Заместник-кметът Радостин Танев заедно с колегите си от отделите "Екология“ и "Инспекторат“ провериха сигнал за неправомерно изрязани дървета в близост до сградата на НАП в Стара Загора.

"Подадената информация се оказа абсолютно коректна и разрешение за тези дървета не е било издавано.
Нарушителят е установен и ще бъде глобен според Наредбата на Община Стара Загора. Освен предвидената санкция, той ще бъде задължен да извърши компенсаторно залесяване.

Бъдете сигурни, че всеки път, когато подавате сигнал, той бива разгледан, защото това е нашият град и заедно го правим по-зелен, по-безопасен, по-чист“, категоричен бе Радостин Танев.
