
Канадски инвестиционен фонд е направил контакт с Община Стара Загора във връзка с намерението да застанат начело на Берое.
Те са провели среща през изминалата седмица, а представителят на местната администрация е бил заместник-кметът Радостин Танев.
"Проведохме изключително ползотворна среща. Още сме в самото начало на разговорите и поради тази причина не бих искал да влизам в детайли“, коментира зам.-градоначалникът пред СТАРА ЗАГОРА ГОВОРИ.
От отлично информиран източник научихме, че от старозагорска страна е имало и представител на местния бизнес, чието име ще запазим в тайна от хигиенни съображения.
Към момента нямаме яснота дали той е посредничил при контакта, или канадците са се свързали директно с местната администрация.
