
Изоставен куфар на жп гарата в Стара Загора вдигна на крак полицията. По първоначална информация той се намира на перона на първи коловоз.
Сигналът е подаден в 12:34 ч., съобщиха от полицията преди минути. Периметърът е отцепен, а на място са екипи на органите на реда.
Пътниците са били евакуирани. От жандармерията съобщиха за "24 часа“, че се очаква да пристигнат сапьори от София от Главна дирекция "Специални операции и борба с тероризма“.
