
От утре до 10 септември общинският плувен басейн в Стара Загора ще бъде временно затворен поради планова профилактика. Това съобщи Петко Крумов, началник на отдел "Спортни дейности“ в местната администрация.
От 11 септември съоръжението ще отвори с обичайното си работно време.
