
Пияна млада жена подлуди патрулка на магистрала "Тракия“. Вчера в 13:45 ч., на км 209, тя не спряла с БМВ-то си на подаден светлинен и звуков сигнал, съобщиха от полицията преди минути.
22-годишната шофьорка продължила с мръсна газ, но е била спряна в Чирпан след преследване. В хода на проверката е констатирано, че няма книжка, а алкохолната й проба е 0,96 промила. Задържана е за срок до 24 часа.
5 часа по-късно 17-годишен тротинеткаджия предизвика катастрофа на кръстовището на улиците “Мъглиж“ и “Чаталджа“ в Казанлък.
Момчето не спира стоп и се забива в “Ауди“ с 53-годишен шофьор. Оказана му е медицинска помощ и е освободен. Алкохолните проби и на двамата са отрицателни.

2 thoughts on “Старозагорско: Млада, пияна и без книжка си спретна гонка с полицията по обед, тротинеткаджия непознаващ знаците се заби в кола”
Comments are closed.