
С “Почетен знак“ на МВР – III-та степен наградиха директора на Областната дирекция на полицията в Стара Загора старши комисар Красимир Христов.
Това стана със заповед на вътрешния министър Даниел Митов. Старши комисар Христов бе отличен за постигнати трайни резултат, безукорно поведение, проявена инициативност и професионализъм при изпълнение на служебните задължения и по случай професионалния празник на МВР – 5 юли.
Отличието бе връчено от зам.-министъра на вътрешните работи Любомир Йосифов на тържествената церемония във вътрешното министерство.
