
126 служители от всички структурни звена на Областната дирекция на полицията бяха наградени с "Писмена похвала“ за постигнати резултати и проявен професионализъм.
Това се случи със заповед на директора на ОДМВР старши комисар Красимир Христов по повод професионалния празник на МВР /5 юли/.
Грамотите бяха връчени от старши комисар Христов на специална церемония в сградата на дирекцията. Той поздрави наградените служители и състава по повод празника и пожела крепко здраве, за да имат сили и енергия, да сбъдват и най-смелите си житейски и професионални стремежи.
С "Писмена похвала“ от началника на "Охранителна полиция“ комисар Антон Иванов бяха наградени 14 служители.
Гости на празника бяха председателят на Окръжния съд Красимир Георгиев, заместник-председателят на Районния съд Христо Ангелов, заместник-районният прокурор Стойчо Стойчев, директорът на РДПБЗН старши комисар Стоян Колев, областният управител д-р Неделчо Маринов, ръководителите на регионалните структури на ТДНС, ДАТО и "Вътрешна сигурност“.
