
Звено "Организация на движението и аварийна поддръжка“ (ОДАП) в общината реагира бързо на предупредителен сигнал за повредени пейки до фитнес площадката зад Централна поща в Стара Загора.
"Поехме ангажимент за възстановяването на парковата мебел и той вече е изпълнен“, информира главният експерт Методи Губеров.
Петте пейки са ремонтирани и окомплектовани с нови фризове. Почистени и боядисани са и металните им стойки. "Пейките са по-удобни, по-здрави и се надявам да се радват на по-дълъг живот“, отбеляза Губеров.
