
Събориха 36 незаконни постройки за три дни /10-12 юли/ в района на поречието на река Бедечка в квартал "Индустриален“.
Оглед на мястото бе извършен днес от представителите на общинска администрация – Ангел Стоманярски, главен експерт в дирекция "Общински проекти, безопасност на движението и контрол по строителството“, Пламен Тодоров, началник отдел "Опазване на обществения ред и управление при кризи“ и Надка Максимова, старши специалист "Кадастър и регулация“.
"Всички премахнати постройки са изградени незаконно на общинска земя“, подчерта Стоманярски. "След премахването им, терените са почистени, а отпадъците са транспортирани до сметището за строителни материали.“
Общината е категорична, че ще продължава да следи за спазването на законността в района и ще предприема действия срещу всякакви нови опити за незаконно строителство.
