
Бившият футболист на зелените Иван Канев и носител на Купата на България през 2010 г. се присъединява към Детско-юношеската школа на Берое.
39-годишният спец има опит като треньор в мъжкия футбол във Втора лига, в детско-юношеския футбол в отборите на “ФК Верея” и “ФК Траяна”. Бившият халф поема старшата възраст на “Берое” U19.
Към ДЮШ вече се присъединиха Данаил Желязков, Веселин Пенев /директор/ и Иван Гаджев, а треньорът на вратарите Мирослав Радев преподписа.
