
Берое Кикбокс бе домакин за първи път на Държавното първенство по кикбокс в стил лоу кик, което се проведе от 8 до 10 март в спортна зала "Стара Загора“.
Състезанието прие рекордният брой на над 400 състезателя от 52 клуба. За първи път в Българската конфедерация по кик бокс и муай тай бойците се състезаваха на три ринга едновременно.
Квалификациите започнаха още в петък след кантара, в събота се изиграха над 170 битки на трите ринга от които се излъчиха и финалистите.
"Клубът ни участва предимно с дебютанти и част от основният отбор и извоюва два златни, три сребърни и дванадесет бронзови медала в различни възрастови групи.
Доволни сме от представянето и продължаваме да работим за още успехи. Благодарим на Община Стара Загора ,всички фирми и приятели, които ни подкрепят“, коментираха домакините.

Спортен клуб по Кикбокс ХАРА – Стара Загора също взе участие с млад, но сплотен отбор. Всички се представиха отлично. Призови места завоюваха Християн Стоев – сребърен медал, а бронзовите отличия отидоха при Ивайло Николов, Стилян Касабов, Радослав Димитров, Димитър Паричков и Божидар Хубенов
"Треньорът Пламен Момчилов се раздаваше за всички състезатели, като за родни деца, за което му благодаря“, категоричен бе собственикът на клуба и популярен кикбоксьор Красимир Коруков.
