
Днес в Стамболийски се проведе турнир по свободна борба. Състезателите на Спортен клуб по борба Берое и Спортното училище за шампиони "Тодор Каблешков “ завоюваха 3 медала.
Христо Яначков грабна златото, сребърните отличия отидоха при Александър Димитров и Кристин Илийна, а състезателката Ванеса Георгиева се включи да помага като треньор.
