
Две коли се помляха преди минути на бул. “Патриарх Евтимий“ срещу КАТ в Стара Загора.

По първоначална информация пострадалите са петима. Откарани са с линейка, без опасност за живота.

Сигналът за катастрофата е подаден в 22:25 потвърдиха от пресцентъра на полицията в областния град.
Блъснали са се "Фолксваген“ управляван от 25-годишна жена и "Ауди“, управлявано от 18-годишен мъж.

Пострадали са водачката на Фолксвагена, която е обслужена амбулаторно и освободена и водачът на Аудито и пътувалите в колата му 19 и 30-годишен мъж и 24-годишна жена, които са хоспитализирани с различни наранявания, без опасност за живота.
Водачите са тествани за употреба на алкохол с отчетен е нулев резултат.
