
Вчера в първо районно в Стара Загора е образувано бързо производство, затова че в 08.30ч. на ул. "Христо Ботев“, 26-годишен мъж е управлявал "Опел“ след употреба на алкохол над 1.2 промила.
Водачът е тестван с техническо средство за употреба на наркотични вещества, уредът отчел положителен резултат. Мъжът е задържан за срок до 24 часа.
Снощи в 01:05ч,. в Стара Загора, по ул. "Капитан Никола Андреев“, полицейски екип спира "Ситроен“, управляван от 20-годишен мъж. Установено е, че водачът е лишен от правоуправление по съдебен ред.
Тестван е с техническо средство за употреба на алкохол, отчетен е резултат над 1.2 промила. Мъжът е задържан за срок до 24 часа. В сектор "Пътна полиция“ е започнато бързо производство.
