
Ръководството на "Берое 2016“, с подкрепата на Община Стара Загора и кмета Живко Тодоров, организира безплатен транспорт за привържениците на отбора, които искат да присъстват на мача срещу "Монтана“ в Пазарджик.
На 20 януари, петък, от 15.00 часа, ще се играе четвъртфиналната среща от турнира за Купата на България по волейбол при мъжете.
Необходимо е предварително записване в спортна зала "Иван Вазов“ в Стара Загора.
