Още един си тръгва от Берое Стара Загора Говори 16 дек. 2022 Берое се раздели с пети играч. Наемът на футболиста Димитър Стоянов от "Славия“ бе прекратен и той се завърна при "белите“. Играчът бе преотстъпен и за един полусезон участва в 13 срещи на тима. ОЩЕ ПО ТЕМАТА Берое продаде перлата си Подобни Post navigation Previous: Внимание! Бум на шарка в Стара ЗагораNext: Стара Загора: Вижте графикът за прием в детските градини и яслите Други Новини В Берое усещали пристигането на нов бек, 25 започват с Манчев Стара Загора Говори 23 юни 2026 Беройските лъвчета станаха шампиони след драма (Снимки) Стара Загора Говори 22 юни 2026 Старозагорски лъвици с престижно международно класиране Стара Загора Говори 21 юни 2026 Владимир Манчев ще води Берое? Стара Загора Говори 21 юни 2026