
Днес "Берое“ официално продаде правата на полузащитника Абубакар Тунгара. От новия полусезон той ще защитава цветовете на "Арда“ (Кърджали).
Малиецът имаше договор с "Берое“ до края на сезона. Ръководството на "Берое“, както и самият футболист прецениха, че това е най-добрият вариант и за двете страни.
Тунгара бе привлечен в "Берое“ през лятото на 2021 г. и за този период записа 48 мача за тима, в които реализира 14 попадения.
