Берое се раздели с втори играч Стара Загора Говори 5 дек. 2022 След като в четвъртък старозагорци се разделиха по взаимно съгласие с халфа Лукас Мартинс, днес се случи същото и с друг футболист. Николай Николаев вече не е част от Берое. Играчът бе привлечен в началото на сезона и записа участие в 8 срещи на тима. ОЩЕ ПО ТЕМАТА Николай Киров: Призовавам родителите да изберат Берое, ще бъде даден шанс на всеки Подобни Post navigation Previous: Николай Киров: Призовавам родителите да изберат Берое, ще бъде даден шанс на всекиNext: Спецакция: 10 яко пияни, трима дрогирани и 8 без книжка Други Новини Стара Загора: Боен клуб "Атила“ е домакин на публичен дебат Стара Загора Говори 25 юни 2026 В Берое усещали пристигането на нов бек, 25 започват с Манчев Стара Загора Говори 23 юни 2026 Беройските лъвчета станаха шампиони след драма (Снимки) Стара Загора Говори 22 юни 2026 Старозагорски лъвици с престижно международно класиране Стара Загора Говори 21 юни 2026