
Официално Амит Битон е третото ново попълнение на "Берое“ за новия полусезон. Защитникът е привлечен като свободен агент, а за последно е играл в израелския "Апоел“ (Беер Шева). Битон игра с екипа на "Берое“ в контролата с "Янтра“.
КОЙ Е ТОЙ?
Амит Битон е на 25 г. Роден е в Беер Шева, Израел. Играе като централен защитник и е юноша на родния си клуб – "Апоел“, където започва и своята кариера. Битон е играл и в "Апоел“ (Тел Авив), "Апоел“ (Акре), "Ашдод“ и "Бней Йехуда“.
