
Берое се сдоби с второ ново попълнение за новия полусезон. Това е защитникът Сиам Бен Юсеф, който е привлечен като свободен агент, съобщиха от клуба.
За последно той е играл в румънския Клуж. Бен Юсеф вече направи своя неофициален дебют с екипа на Берое в контролата с Янтра.
КОЙ Е ТОЙ?
Сиам Бен Юсеф е на 32 години. Роден е в Марсилия, Франция. Играе като централен защитник. Той е юноша на "Бастия“, където започва и своята кариера.
Играл е още в "ЕС Тунис“, "Лейтън Ориент“, "Астра“, "Каен“, "Касъмпаша“, "Денизлиспор“ и "Клуж“.
Бен Юсеф има 48 мача за националния тим на Тунис и е участник на Световното първенство в Русия през 2018 г. Бранителят е шампион на Тунис и Румъния. Носител на купата на Румъния и шампион в Африканската шампионска лига.
