
Във връзка с предстоящите Великденски празници Общинският плувен басейн в Стара Загора ще бъде затворен за посетители в периода от 10 до 13 април включително.
Това съобщи Петко Крумов, началник на отдел "Спортни дейности“ в местната администрация.
От 14 април басейнът ще работи отново по обичайния си график.
