
Старозагорските бойци от "Хара“ се върнаха с четири медала от Варна, където се проведе Държавното първенство по кикбокс стил Лоу Кик. Там на ринга премериха сили над 300 състезатели от 47 клуба.
Четиримата представители от града на липите показаха завидни физически, технически и волеви качества и заслужено завоюваха следните отличия: Михаел Иванов бе над всички в категория + 91 кг.
До 75-килограмовите Стилян Касабов се нареди втори, а при девойките старша възраст до 56 кг Гергана Шмилева също грабна среброто.
При 12-13-годишните в категория до 51 кг. капитанът Радослав Димитров застана трети на стълбичката.
Пълният комплект медали изведоха отбора "Хара“ на 11-то място. "Благодарим на всички членове и на родителите за подкрепата“, коментираха от клуба.
