
Днес от 17:00 часа до понеделник Общинският плувен басейн ще бъде с временно ограничен достъп за граждани поради провеждането на XIV Турнир по плуване "Русалка“.
На 16 март съоръжението ще възобнови стандартното си работно време.

Днес от 17:00 часа до понеделник Общинският плувен басейн ще бъде с временно ограничен достъп за граждани поради провеждането на XIV Турнир по плуване "Русалка“.
На 16 март съоръжението ще възобнови стандартното си работно време.
Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.