
Десетки малчугани се срещнаха със спортния Дядо Коледа тази вечер в широко отворената зала на боен клуб "Атила“. Освен, че показаха мускули, те побъбриха с белобрадия старец, снимаха се с него, а той за благодарност им раздаде подаръци.
Благотворителното събитие, което продължи часове тази вечер е в подкрепа на каузата на Фондация "Мисия Криле“, която цели да събере 20 хил. лв. до края на годината в помощ на 20, деца преживели насилие.

Домакините от спортния клуб се отличиха с перфектна организация. В ролята на най-чаканият човек в червено по това време се превъплъти президентът и национален треньор по ММА Ивайло Георгиев-Машината, който увери децата, че всеки може да стане шампион, но по-важното е по пътя към върха да се вършат добрини.
Пред залата на ул. "Пазарска 15“, трениращите в "Атила“ организираха базар с ръчно направени сувенири от тях и родителите им.

Шампионите и родни национали Пламен Димитров и Кристиян Канев вдъхваха допълнителен кураж на малките, които освен на ММА, днес наблягаха на ръчно приготвените от родителите сладки кулинарни изкушения.

1 thought on “Благотворително в Стара Загора: Боен клуб се превърна в работилница на Дядо Коледа”
Comments are closed.