Вандали трошиха в парк "Бедечка“, търсят се 1000 лв. за охранителни камери (Снимки)
„Този акт на ненормална и нехуманна подигравка с труда на артистите няма да ни спре. Творбите ще бъдат възстановени, а в парка ще бъдат монтирани охранителни камери.
За да вградите този адрес, копирайте го и го поставете във вашия сайт задвижван от WordPress
Копирайте и поставете този код в сайта си, за да го вградите