
Естествените арт инсталации в старозагорския парк "Бедечка“, които бяха представени вчера по време на симпозиума "Бедечка ленд арт“, осъмнаха потрошени.

"Този акт на ненормална и нехуманна подигравка с труда на артистите няма да ни спре. Творбите ще бъдат възстановени, а в парка ще бъдат монтирани охранителни камери.

За целта започваме кампания по събирането на 1000 лв., с които да финансираме закупуване и монтиране на камерите“, съобщиха от сдружение "Запазете Бедечка“.

Те обявиха и следната банкова сметка, с която търсят подкрепа: BG25BPBI79421200070541, Титуляр Сдружение "Творчески колектив НА УЛИЦАТА“, Дарение за охранителни камери на лендарт инсталации.


2 thoughts on “Вандали трошиха в парк "Бедечка“, търсят се 1000 лв. за охранителни камери (Снимки)”
Comments are closed.