
Седем е броят на нарушенията на общински наредби през миналата седмица, установени от Звено "Инспекторат“ и група "Общинска полиция“ при техните перманентни проверки.
Три са случаите на импровизирани сергии за търговия, спонтанно изникнали вчера по време на празника на Стара Загора. За тях не са били издадени необходимите разрешителни документи, а собствениците им са решили да припечелят от многобройните посетители на проявите в центъра на града.
Отстранени са принудително автомобили, чиито шофьори са паркирали в разрез с правилата на място, където техните превозни средства биха попречили на други да влязат или да излязат.
През седмицата между 29-ти септември и 5-ти октомври наложените санкции глоба с фиш на стойност 20 лв. са 299 броя.
