
Две катастрофи с мотористи станаха тази сутрин в рамките на 20 мин. В 7:50 ч. на кръстовището на улиците "Ген. Гурко“ и "Иван Мирчев“, се сблъскват лек автомобил, управляван от 36-годишен мъж и 68-годишен моторист.
На пострадалия мотоциклетист е оказана медицинска помощ и е бил освободен. Алкохолните проби на шофьорите са отрицателни.
20-минути по-късно става друга катастрофа на кръстовището на улиците "Славянска“ и "М. М. Кусев“. Пътният инцидент е между мотоциклет, управляван от 38-годишна жена и лек автомобил с 35-годишен шофьор.
На пострадалата мотористка е оказана медицинска помощ и е била освободена. Водачите са тествани за употреба на алкохол, отчетени са отрицателни резултати.

3 thoughts on “Стара Загора: Две катастрофи за 20 минути с пострадали мотористи”
Comments are closed.