
Стотици доброволци се включиха в акция по разчистване след пожара в местността "Седми километър“. Днес представители на Доброволното формирование, служители на общинска администрация, организации и граждани, помогнаха за възстановяването на опожарения на 17 август район.

Акцията се ръководи от секретаря на общината Николай Диков и Александър Мечев, заместник – ръководител на Доброволното формирование.

Теренът бе разделен на сектори, като предварително бяха описани нуждите на хората. На място са поставени контейнери за отпадъци, които ще бъдат извозени през следващата седмица.

Кметът Живко Тодоров изказа благодарност към всички доброволци, служителите на полицията, пожарната, бизнеса и гражданите с думите:

"Ако всеки даде малко повече от себе си, ще живеем в много по-добра Стара Загора, в много по-добра България“.

