
Кръговото кръстовище при отбивката за Тракийския университет от западния вход към Стара Загора вече функционира. "Пробвах го, работи отлично“, похвали го градоначалникът Живко Тодоров.

Строителните дейности започнаха на 12 август със средства от общинския бюджет.

През миналия месец заработи и кръговото на източния вход на село Богомилово. Такова предстои да бъде изградено и на отбивката за село Хрищени увери кметът, след като уточни, че е разговаряно с Агенция "Пътна инфраструктура“.
