
Пожар е възникнал в сградата на НОИ в центъра на Стара Загора тази сутрин, съобщи Радио Стара Загора. Огънят е потушен, екип огнеборци остава на място за наблюдение.
Около 100 служители са били евакуирани, имало е силно задимяване. Сградата ще остане затворена за граждани до 13:00 ч. днес.
Причината е късо съединение в осветително тяло в приемната на първия етаж. Няма пострадали хора, съобщи в.и.д. директор на териториалното поделение Златка Колева.
