
Мерцедес с 48-годишен шофьор самокатастрофира в 15:30 ч. вчера на пътя между Карлово и Казанлък, съобщиха от полицията днес.
Немското возило се блъска в мантинелата и се преобръща в канавката. Пострадала е 41-годишна пътничка в колата, на която е била оказана медицинска помощ, но е отказала да бъде хоспитализирана. Водачът е тестван за употреба на алкохол, отчетен е отрицателен резултат.
По-рано в полицията е получен сигнал от 38-годишен мъж за нанесен побой над 50-годишния му съсед в Казанлък.
На място е изпратен полицейски екип, който е установил, че около 23:40 ч., в дома на пострадалия са влезли две лица и са му нанесли побой, като му отнели мобилен телефон и 40 лв., в резултат на което е в болница.
Като извършители са установени две момчета на 15 и 16 години, които са задържани. Образувано е досъдебно производство.
