
Женският баскетболен Берое ще бъде воден от Тодор Тенев и Албена Хубенова. "Вярваме, че с дългогодишната си работа в клуба като треньори и състезатели, двамата ще сглобят силен колектив с беройски дух и ще успеят да върнат Берое отново на върха“, съобщиха от ръководството.

По-рано стана ясно, че Ина Димова вече е част от клуба. Кариерата на 17-годишната състезателка започва в Дунав Русе. През 2022 година преминава в Локомотив София, където играе във формациите до 16 и 18 години, както и в женския състав.
Ина е част от националния отбор на България U18, който води подготовка за Европейското първенство в Дивизия Б, което ще се проведе във Вилнюс и Алитус от 4 до 13 юли.
