
Светофарната уредба, която регулира движението на кръстовището на бул. "Св. Патриарх Евтимий“ и ул. "Августа Траяна“ в Стара Загора, не работи от днес. Причината е възникнала авария.
От общинска администрация се извиняват за причиненото неудобство и се обръщат с молба да се пресича с повишено внимание.
