
Бившият треньор на Берое Густаво Араголаса и кондиционният спец Маурицио Миеле завели дела срещу тима за неполучени възнаграждения, твърди Sportal.bg.
Араголаса, който се раздели с клуба през септември 2023 г., настоявал да получи 50 000 евро, а Миеле 30 000 евро.
Двамата имали постигнати споразумения за въпросните суми, но ръководството на старозагорци не ги спазвали и това е довело до делата според медията.
Кондиционният треньор бил завел иск миналата седмица, а развръзка по казусите се очаквало до пет месеца.
