
Седем отличия за кикбоксьорите от Спортен клуб "Хара“ от последния за годината Държавен шампионат по кикбокс в най тежкия стил "К1“ в Севлиево.
Шампион при мъжете в тежка категория стана Мирослав Милчев. Сребърни медали в едни от най-оспорваните двубои успяха да извоюват Християн Стоев и Радослав Димитров.
В категориите с най-много представители бронзови отличия спечелиха Самуил Начев, Михаел Иванов, Алекс Иванов и Ивайло Баросов, под аплодисментите на многобройната публика.
"Представянето на всички състезатели бе повече от достойно което ни класира на 9-о място от 32 клуба от страната, взели участие в надпреварата“, коментираха от "Хара“.
