
Работник е пострадал по време на работа във военния завод "Арсенал“. По предварителна информация, инцидентът в казанлъшката оръжейница е станал около 15:00 ч. в Завод 3, цех 120 в града на розите, съобщи Радио Стара Загора.
По информация на Старозагорската районна прокуратура е възникнало възпламеняване при работа с нитроглицерин.
Мъжът е с изгаряния по ръцете и лицето и вече е хоспитализиран в Пловдив без опасност за живота.
В момента се извършва оглед на място, образувано е досъдебно производство, допълват от прокуратурата.
