
Хосу Урибе бе уволнен след срамното 0:6 в "Битката за Тракия“, загубена с унизителното представяне на "зелено-белите“ срещу Ботев Пловдив под Аязмото в сряда. След срещата 56-годишният специалист проговори за забавяне на заплати.
Медията ни знае причината за отстраняването му, но ще ви я спести от уважение към клуба и феновете, за да не се налива масло в огъня и да не се пречи излишно на отбора в този труден момент.
Припомняме ви, че испанецът застана начело на заралии през октомври миналата година и води отбора в общо 26 мача. Той записа 11 победи, 5 равенства и 10 загуби.
На поста му до края на двата оставащи мача застава временно Пламен Липенски, който идва на пожар за трети път.
