
Силен вятър остави по домовете днес хиляди старозагорци. Пикът му бе между 11:00 и 14:00 ч. с пориви от 11 м/с. Очаква се той да отслабва постепенно след 15:00 ч.
"Към момента нямаме регистрирани сигнали за липсващо електрозахранване. Вятърът е доста силен. Падналите сухи клони ще бъдат почистени, когато утихне. Работи се по отстраняване на паднало дърво, възпрепятстващо преминаването по бул. "Руски“.

Общо четири са сигналите за подобни случаи, постъпили на Горещия телефон на Община Стара Загора“, съобщи преди минути заместник-кметът Радостин Танев, който е на терен и инспектира разчистването.
