
Старозагорският районен съд прати в затвора за 1.3 г. 28-годишния М.Д. Той ще търпи наказанието си за домашно насилие при първоначален строг режим.
М.Д. е признат за виновен за това, че на 1 януари в Стара Загора причинил на 30-годишната си съжителка лека телесна повреда, изразяваща се в кръвонасядания по лицето и тялото.
Той не изпълнил заповедта за защита и пребил приятелката си с ритници и юмруци, като това се е случило за втори път.
