
"Повече сняг има в района на селата около Старозагорските минерални бани. До час пътищата и там трябва да бъдат напълно почистени. Градският транспорт в момента върви навсякъде нормално.
Лично проверих обстановката по пътищата в общината. В града всичко е наред“. Това заяви преди минути градоначалникът на Стара Загора Живко Тодоров, който инспектира на място процеса по почистването на пътните настилки.
Обилен е снеговалежът на проходите "Шипка“ и "Хаинбоаз“. Снегорините почистват, пътищата са проходими и опесъчени. Единствено през "Шипка“ е забранено движението на товарни автомобили над 12 тона.
