
Пореден случай на зверство с коне се случи в Старозагорско. В събота в 11:37 ч., на тел. 112 е получен сигнал от 46-годишен мъж, че на същата дата в землището на село Средногорово намерил мъртви двете си кобили оглозгани и с липсващи крайници.
Те били оградени с електронен пастир. Работата по случая продължава в рамките на започнато досъдебно производство.
Преди 19 дни, 33-годишен мъж сигнализира полицията, че е намерил кобилата си с отрязани крайници в гориста местност край Крън.

1 thought on “Зверствата с разчленени и оглозгани коне в Старозагорско не спират”
Comments are closed.