
Христо Яначков от "Берое“ стана шампион в категория до 57 кг на 3-тия международен турнир по свободна борба купа "Неврокоп“ в Гоце Делчев. Той пребори юнашки опонентите си от България, Гърция, Белгия, Молдова и Унгария и завоюва златния медал. В състезанието участваха над 400 борци от 12 страни.

Междувременно преди минути българските лъвове отпътуваха за световното първенство по ММА в Узбекистан, което стартира утре с регистрации и ще продължи до 11 ноември. Двубоите започват във вторник под вещото ръководство на националния им треньор Ивайло Георгиев – Машината и президент на старозагорския Боен клуб "Атила“.
