
18-годишен блъсна 14-годишен пешеходец около 19 ч. на ул. "Ген. Драгомиров“ в Казалък. Пострадалият пешеходец е бил прегледан в медицинско заведение и освободен. Двамата са тествани за употреба на алкохол, отчетени са отрицателни резултати, съобщиха от полицията днес.
По-рано през деня на магистрала "Тракия“ до Стара Загора се сблъскаха "Ситроен“, управляван от 29-годишен мъж и "Пежо“, управлявано от 33-годишен. Пострадал е 33-годишният водач, който е обслужен е амбулаторно и е освободен. Водачите са тествани за употреба на алкохол, отчетени са отрицателни резултати.
Предният ден на кръстовището на улиците "Христо Ботев“ и "Асен Златарев“ в Павел баня става друга катастрофа между "Опел“ управляван от 68-годишен мъж и "Сузуки“ управлявано от 33-годишен мъж.
Пострадала е 31-годишна пътничка, която е прегледана в здравно заведение и освободена за домашно лечение. Двамата водачи са тествани за употреба на алкохол, отчетени са отрицателни резултати.
Същият ден сутринта на кръстовището на улиците "Кап. Петко Войвода“ и "Княз Ал. Батенберг“ в Казанлък, 48-годишна жена блъсна с Опела си 38-годишна пешеходка, която е била прегледана в здравно заведение и освободена. Двете жени са тествани за употреба на алкохол, отчетени са отрицателни резултати.
Няколко часа по-късно на кръстовището на улиците "Цар Иван Шишман“ и "Христо Ботев“ в Стара Загора, 30-годишен блъска с Хюндая си 71-годишна пешеходка. На място е била оказана медицинска помощ на пострадалата. Водачът е тестван за употреба на алкохол, отчетен е отрицателен резултат.
