
Три дървета отсякоха в старозагорския кв. "Железник“. Провинението се наказва с глоба в размер от 500 до 5 хил. лева. Това става ясно от прегледа на ежеседмичната справка за констатирани нарушения по наредби на общината за втората седмица на октомври. Постоянните проверки се извършват от администрацията съвместно със звено "Инспекторат“ и "Общинска полиция“.
4-ма души са консумирали алкохол на публични места, а трима са паркирали на забранени места. Един е случаят на тротинеткаджия, който я е управлявал на непозволено място, 8 собственици на излезли от употреба коли ще бъдат глобени.
377 броя са наложените санкции глоба с фиш на стойност 20 лв. 39 автомобила са принудително преместени от репатратора, а други 37 броя са таксувани на място. Задържаните със скоба са 71.
