
Пространството около почти всеки контейнер е "украсено“ с битовата мизерия на шепа безхаберници. Все още умишлено незнаещите продължават да смятат, че почистващата фирма е длъжна да изхвърля всяка тяхна приумица при поредния ремонт на жилището, стари уреди или огромната опаковка на нова придобивка.

Те със сигурност не се замислят, че освен с грозотията и миризмата, с която тормозят съгражданите си, ограничават преминаването по тротоарите и същевременно създават предпоставка за пътни инциденти.

Напомняме ви, че мястото за изява на битовата нечистоплътност е депото в село Ракитница. Регионалният център за отпадъци работи всеки ден от 7 до 19 ч.


1 thought on “Стара Загора: Чистотата на града зависи от шепа битови безхаберници (Снимки)”
Comments are closed.