
Лек автомобил изгоря напълно около 18 ч. на възлов булевард в Стара Загора. Инцидентът е станал на светофара на бул. "България“ до малкия "Железник“.
На място веднага са се отзовали екипи на полицията и пожарната. Автомобилът е изгасен, но въпреки усилията на пожарникарите, возилото е унищожено.
Движението в посока село Богомилово е спряно, образувало се е задръстване. Към момента няма яснота за пострадали, както и за причината за инцидента.
