
Новият наставник на Берое Хосу Урибе е очевидно въодушевен от новото си предизвикателство. Той благодари на президента на клуба Ернан Банато и спортния директор Пако Сарагоса за следващата му професионална спирка.
"Красиво и фантастично изживяване. Благодаря на клуба. Нека се борим с най-големия ентусиазъм и професионализъм. Бъдете смели“, заяви новият наставник на "зелено-белите“ в профила си във Фейсбук.
Все още от клуба не уточняват кога ще бъде представянето му, нито параметрите по договора.
